ОБДАРОВАНІ ДІТИ - ЦЕ ДІТИ, ЯКІ ВИДІЛЯЮТЬСЯ ІЗ СЕРЕДОВИЩА РОВЕСНИКІВ РОЗУМОВИМ РОЗВИТКОМ, ЩО Є НАСЛІДКОМ ЯК ПРИРОДНИХ ЗАДАТКІВ, ТАК І СПРИЯТЛИВИХ УМОВ ВИХОВАННЯ.

Задатки - основа здібностей. Вони є при народженні. Із задатками обдарованості, здатністю до ефективної плідної творчої діяльності народжується кожна психічно нормальна дитина. А ось спрямованість і ступень обдарованості - різні.
Сукупність задатків є обдарованістю.
Сприятливі умови виховання, підтримка дитини, гурткова робота сприяють таланту дитини.
Геніальність - вища ступень прояву та розвитку талановитих дітей.
Завдання педагогів першої дошкільної ланки освіти та батьків - як можна раніше розпізнати задатки дитини, створити умови для їх розвитку, надати дитині підтримку та віру в свої сили. У всіх малюків є ті чи інші задатки: інтелектуальні, соціальні, фізичні та творчі.

/Files/images/270220151824.jpg