У закладі дошкільної освіти варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти реалізується за освітніми лініями: "Хореографія", "Іноземна мова", розширена іншими видами дитячої діяльності через гурткову роботу, яка є самостійною додатково організаційною формою освітнього процесу та впроваджує інноваційні технології.

Завдання освітніх ліній реалізуються через роботу гуртків з метою створення сприятливих умов для формування особистісної зрілості дитини, її базових якостей, розвитку загальних та спеціальних здібностей, задоволення індивідуальних інтересів та потреб дитини до певного виду діяльності з урахуванням запитів і побажань батьків.

Нормативно-законодавчі документи, що регламентують організацію гурткової роботи в ЗДО:

- Інструктивно-методичний лист "Про організацію додаткових освітніх послуг у дошкільних навчальних закладах" (Лист МОНУ №1-9-813 від 15.11.2013);

- Інструктивно-методичний лист "Про дотримання чинного законодавства України при наданні додаткових освітніх послуг у дошкільних навчальних закладах".

Гурток з хореографії "П'яточка-носочок"

за Програмою "Дитяча хореографія" авт. А. Шевчук, з метою розвитку координації рухів тіла, опорно-рухового апарату, корекції постави, формування відчуття ритму, орієнтації в просторі і часі, вивчення основних кроків та елементів бальних танців, уміння працювати в парі. Структура заняття: 1 частина - фізична розминка, 2 частина - портер (стрейчинг), 3 частина - хореографічні постанови.

Керівник гуртка Шелепова Наталія Станіславівна

/Files/images/Бутенко/238d_2_rwm_150=238d2150[1]=M1_C3D_0128.jpg

/Files/images/7018.gif

Кiлькiсть переглядiв: 260