Дитячий садок онлайн - це яскраві та цікаві відеоуроки для дітей з анімаційними ефектами. Усі заняття у Дитячому садку онлайн проводяться у цікавій та доступній для дітей дошкільного віку формі, з елементами гри.

Заняття у Дитячому садку онлайн складаються з 4 модулів:
- казка-йога;
- англійська для дітей;
- розвиваючі заняття;
- мультимедійні заняття у інноваційному форматі SCORM, з анімацією та озвучкою.

Більше інформації на сайті Дитячого садка онлайн

Відкрито дитячий онлайн-садок НУМО з відеозаняттями для дітей віком від 3 до 6 років (ЮНІСЕФ разом із МОН України). Всі випуски доступні до перегляду на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформі МЕGOGO. Цей проєкт є платформою, на якій батьки та педагоги зможуть знайти розвивальні матеріали у відкритому доступі.

ЮНІСЕФ разом із Міністерством освіти й науки України запустили дитячий онлайн-садок НУМО з розвивальними відеозаняттями для дітей 3–6 років.

Випуски доступні на YouTube-каналах МОН та ЮНІСЕФ і на платформі MEGOGO.

Ініціатива допоможе батькам зайняти дитину пізнавальними та розвивальними активностями і, наскільки це можливо, відволікти від війни.

Всеукраїнська онлайн-система освіти та піклування за дітьми раннього дошкільного віку «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малюків віком від 2 до 6 років.