/Files/images/image1.jpg

Пріоритетні завдання

на 2023/2024 навчальний рік

Згідно з листом МОН України від 21.08.2023 № 1/12490-23 «Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році» діяльність закладів дошкільної освіти України у 2023/2024 навчальному році продовжується в умовах воєнного стану.

Пріоритетні напрями діяльності ЗДО в 2023/2024 навчальному році:

- організація та підтримка безпечного освітнього простору;

- організація освітнього процесу у різних форматах і подолання освітніх втрат;

- педагогічна взаємодія з дітьми, зокрема з дітьми з особливими освітніми потребами;

- партнерство у співпраці з батьками або законними представниками дітей;

- організаційно-методична підтримка керівників і педагогів ЗДО;

- організація в нових умовах атестації педагогічних працівників;

- організація харчування в ЗДО.

Відповідно до сучасних ідей та концепцій в освіті, інтегруючи попередній напрямок роботи у нові ідеї колектив закладу спрямовує роботу на визначену методичну тему: «Мотивація як визначальний фактор організації навчальної діяльності учнів та вихованців в умовах соціалізації». З урахуванням пропозицій педагогів ЗДО, продовжуючи роботу щодо підвищення результативності освітнього процесу, з метою ефективності впливу роботи закладу дошкільної освіти на розвиток особистості дитини, та з погляду на проблеми, які було виявлено, діяльність педагогічного колективу ЗДО № 238 у 2023/2024 н. р. буде спрямована на реалізацію таких пріоритетних завдань:

1. Збереження, зміцнення психічного та фізичного здоров’я дітей дошкільного віку в нових соціальних умовах воєнного стану.

2. Формування соціально-громадянської компетентності дітей шляхом зміцнення національної ідентичності, утвердження позицій громадянина своєї країни, виховання ціннісного ставлення до своєї родини як частини історії, традицій, культури свого народу.

3. Розвиток креативності як одної з пріоритетних ліній розвитку дошкільника через різні види діяльності.


/Files/images/2020_rk/Безымянный коллаж (3).jpg
Кiлькiсть переглядiв: 1264