Шановні батьки!

Повідомляємо, що з вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до закладів дошкільної освіти. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому до закладів дошкільної освіти Шевченківського району:
Нестерчук Тетяна Станіславівна, методист методичного центру Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради

Адреса: м.Харків, вул. Шекспіра, 8-А
Контактний телефон: (057) 725-84-88
Графік прийому: щопонеділка: 14.00 - 17.00 щочетверга: 09.00 - 12.00

Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.
Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ЗДО, є обов'язковою умовою зарахування дитини до закладу дошкільної освіти.
При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ЗДО» і Вам буде запропоновано місце в обраному ЗДО або іншому закладі Вашого мікрорайону.
Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, директору закладу дошкільної освіти.
В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.