/Files/images/2017_rk/238d__vu_Боровая Т.Е.==_13.jpg

День народження: 05.03.1965
Працює в ДНЗ № 238 з 01.08.1996
Педагогічний стаж: 34 роки
Педагогічне кредо: "Дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз..."
Творчий, ініціативний, досвідчений педагог. Має високий рівень професійної майстерності, інноваційної готовності, спроможності розповсюдженню сучасних технологій та методів організації педагогічного і навчально-виховного процесу. Її роботу відрізняє чітка організація і творчий пошук. Створює оптимальні умови для фізичного та психічного розвитку дітей. Обирає ефективні форми і методи навчально-виховної роботи, творчо використовує кращий педагогічний досвід. Вона є активним учасником педагогічних рад, семінарів-практикумів. Бере активну участь у роботі районних методичних об’єднань, районних і обласних виставках-презентаціях педагогічних ідей та технологій. Приймає активну участь у житті дошкільного закладу.На високому рівні проводить свята та розваги, відкриті заняття для студентів, методичні об’єднання для вихователів Шевченківського району. Працює в тісній взаємодії з сім'єю.

Проблема, над якою працює:

"Формування комунікативно-мовленнєвої компетентності дитини шляхом використання мнемотаблиць"

Борова Тетяна Євгенієвна велику увагу приділяє створенню розвиваючого життєвого простору для гармонійного та різнобічного розвитку дошкільника, формуванню його особистості. Вона намагається збалансувати в житті дошкільника різні сфери життєдіяльності, форми активності, види діяльності. Цікаво, з використанням різних загартовуючих процедур проведений літній оздоровчий період у закладі дошкільн6ої освіти. Одними із пріоритетних напрямів роботи є - підготовка дітей до школи, формування бажання вчитися бути наполегливим у досягненні результатів, вміти правильно себе поводити у соціумі, розвивати мислення, пам’ять, увагу, мовлення, креативність. Має досвід роботи на посаді вихователя-методиста.