Повернутися до звичайного режиму

Сім чудес, знаю я, в світі є.

До найбільшого з них летить серце моє.

Таємницею світу людського життя називають його,

це - маленьке дитя!!!

/Files/images/Рисунок1.jpg

Торяник Алла Василівна - завідувач дошкільним навчальним закладом.

Педагогічний стаж – 25 років, у 1999 році закінчила ХДПУ ім Г.С.Сковороди за фахом вихователь дитячого садка, організатор дошкільного виховання.

З 1992 року почала свою кар’єру вихователем у ДНЗ № 399 м. Харкова.

З 2001 року перейшла на методичну роботу у ДНЗ № 399.
З 30 грудня 2011 року - завідувач в КЗ «ДНЗ № 238».

У 2015 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю "Управління навчальним закладом" та здобула кваліфікацію керівника підприємства, установи та організації (у сфері освіти та виробничого навчання).

Дошкільний заклад є провідним у Шевченківському районі м. Харкова. Досвід роботи фахівців дошкільного закладу "Формула безпечної життєдіяльності" використовується працівниками району та міста.

Дошкільний заклад в 2007 році увійшов у міську мережу "Школа сприяння здоров’я". Велика увага приділяється організації харчування дітей, колектив приймає участь у районному конкурсі "Кращий кухар" та стає переможцем.

У 2008 році дошкільний заклад стає переможцем (І місце) в огляді-конкурсі серед ДНЗ міста на кращий стан організаційної, практичної, навчально-виховної роботи з питань захисту життя і здоров'я дітей у надзвичайних ситуаціях та отримав подяку від Харківського міського голови.

За якісну підготовку до нового 2008-2009 навчального року педагогічний колектив нагороджений почесною грамотою (ІІІ місце).

У 2012 році колектив закладу приймав участь у районному етапі міського професійного конкурсу "Вихователь року - 2012".

Завдяки систематичній роботі керівника дошкільного закладу, спільним справам з громадськістю, забезпечено стійкий діловий діалог з сім’ями вихованців. Це дає можливість постійно залучати батьків до розв’язання проблем дитячого садка. Завідувач намагається приділяти увагу зміцненню матеріально-технічної бази та створенню безпечних умов за допомогою батьків.

Колектив дошкільного навчального закладу № 238 нагороджено почесною грамотою за ІІІ місце в районному етапі огляду на кращу підготовку навчальних закладів Дзержинського району м. Харкова до нового 2013-2014 н.р. серед дошкільних навчальних закладів.

/Files/images/7263.gif

/Files/images/2017_rk/foto/novyy_risunok_1_9_.jpg