Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/slayd1_1.jpg

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!
Відповідно до наказів:

З вересня 2013 року розпочато електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів району. Нова система дозволить батькам реєструвати дитину через Інтернет та забезпечить можливість відстежувати рух електронної черги.

Внесення до Реєстру відомостей про дітей здійснюється на сайті «Електронна реєстрація в дошкільні навчальні заклади» батьками або особами, які їх замінюють, чи реєстратором (за зверненням батьків або осіб, які їх замінюють), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою.

Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в дошкільні навчальні заклади Шевченківського району:
Нестерчук Тетяна Станіславівна, методист методичного центру Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

Адреса: м.Харків, вул. Шекспіра, 8-А
Контактний телефон: (057) 340-88-39
Графік прийому: Понеділок: 14.00 - 17.00 Четвер: 09.00 - 13.00

Якщо Ви обрали заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму.
Наявність в Реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов'язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу.
При успішній реєстрації заявці встановлюється статус «Зареєстровано в черзі», дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на «Є можливість зарахування в ДНЗ» і Вам буде запропоновано місце в обраному ДНЗ або іншому закладі Вашого мікрорайону.
Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, завідуючій визначеного дошкільного закладу.
В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

ПІДСТАВИ ДЛЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ
до дошкільного навчального закладу

Згідно з пунктом 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305, прийом дітей до дошкільного навчального закдаду здійснюється керівником протягом календарного року. Підставами для прийому дітей до дошкільного навчального закладу є такі документи, як:

• заява батьків або осіб, які їх замінюють;
  • медична довідка про стан здоров'я дитини з висновками лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад;
  • довідка дільничого лікаря про епідеміологічне оточення;
  • свідоцтво про народження.

Зарахування дитини до спеціальної групи для дітей з вадами мови здійснюється за наявності витягу з протоколу засідання Харківської обласної психолого-медико-педагогічної консультації (ПМПК) та направлення Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

​ ВІДРАХУВАННЯ ДИТИНИ
з дошкільного навчального закладу може здійснюватись:

• за бажанням батьків або осіб, якіїх замінюють;
  • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
  • у разі несплати без поважних причин батьками або особами, що їх замінюють плати за харчування дитини протягом двох місяців.

​За дитиною зберігається місце у дошкільному навчальному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).