Тренувальна евакуація в ДНЗ

22.05.2018 з метою покращення профілактичної роботи з безпеки життєдіяльності та проведення заходів тиждня безпеки життєдіяльності було організовано і проведено відпрацювання практичних дій евакуації учасників навчально-виховного процесу на випадок надзвичайної ситуації (виникнення пожежі , актів тероризму).

9.40 год. - початок проведення відпрацювання евакуації учасників навчально-виховного процесу. Евакуація проводилась згідно схем, що вивішені на кожному поверсі. Шляхи евакуації з приміщень і коридорів не перехрещувались, використовувались пожежні сходи.

Після отримання сигналу про евакуацію вихователі у найкоротший строк (5хвилин) вивели дітей найбезпечнішими евакуаційними шляхами з будівлі, ретельно перевіривши приміщення, щоб унеможливити перебування дітей у небезпечній зоні.

/Files/images/2017_rk/IMG_5739.JPG /Files/images/2017_rk/IMG_5779.JPG