Вшанування пам'яті загиблих у другій світовій війни

08 травня 2018 року в КЗ «ДНЗ № 238» проведено тематичний день, присвячений святкуванню Дня Перемоги

День Перемоги завжди був і є для українців днем пам’яті про всіх загиблих воїнів, які боролися за мирне небо над Україною.

«Дуже важливо прищеплювати дітям, починаючи з дошкільного віку, повагу до людей, які ціною свого життя здобули мир», - переконані педагоги нашого дошкільного закладу, які щороку проводять в закладі ряд заходів до Дня Перемоги.

Впродовж дня педагоги провели для дітей тематичні заняття, бесіди, малювали малюнки на тему: «9 Травня – День Перемоги». Доцільним було використання музичного репертуару воєнних часів та художнього слова про пам'ять та уклін героям, які подарували нам мир.

Проведення тематичного дня сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу.

Сподіваємося, що всі вихованці навчального закладу усвідомили важливість слів: « Ні війні!»