День народження садочка!

Співи, танці, гарний настрій та подарунки – так відзначили

55-річний ювілей нашого дошкільного закладу «Шпаченя».

У п’ятницю 20 квітня, у садочку щирими усмішками зустрічали гостей закладу. У ДНЗ панував гарний святковий настрій. Весь зал був заповнений гостями, які прийшли привітати нас з цією датою.

Це ветерани праці, педагоги, працівники закладу, батьки, випускники різних поколінь.

У гості завітали учні школи № 99, які виховувалися в нашому дошкільному закладі. Під час святкування присутні пригадали, як все починалося в садочку.

З вітальними словами перед присутніми виступила заступник начальника управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради-Животченко Алла Борисівна, яка вручила грамоти кращим працівникам закладу.

Вихованці, працівники та випускники підготували для гостей святкову концертну програму.