Олейнікова Тетяна Вікторівна/Files/images/oleynikova/238d_2_rwm_317=238d2317[1]=М_73D_3309.jpg

Вихователь групи №3.

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії».

Має вищу освіту.

День народження: 13 червня.

Працює в ДНЗ №238 з 14.07.2011.

Педагогічний стаж: 23 роки.

Педагогічне кредо: Любов до дітей, повага до особистості дитини, тендітне ставлення до її серця.

Активна, ініціативна, творча, весела. Має високий рівень професійної майстерності, інноваційної готовності, спроможності розповсюдженню сучасних технологій та методів організації педагогічного і навчально-виховного процесу. Обирає ефективні форми навчально-виховної роботи, реалізує диференційний підхід до вихованців, враховуючи індивідуальні особливості дітей. Дає дитині розкритися, як особистості, творчо проявити себе, та граючись опанувати основи знань та досвід з різних видів діяльності.

Проблема, над якою працює, узагальнила свій передовий педагогічний досвід: «Формування пізнавальних здібностей у дошкільників засобами розвиваючих ігор»

Участь в інноваційній діяльності – «Довкілля».

Нагороджена: Грамотою начальника управління освіти адміністрації Дзержинського району Харківської міської ради (2013 рік) та цінним подарунком (годинником) від Верховної ради України (2014 рік).