/Files/images/Татьяна Євг1.JPGБорова Тетяна Євгеніївна

Вихователь групи №5.

Має середню спеціальну освіту.

День народження: 05 березня.

Працює в ДНЗ №238 з 01.08.1996.

Педагогічне кредо: "Дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз..."

Творчий, ініціативний, досвідчений педагог. Має високий рівень професійної майстерності, інноваційної готовності, спроможності розповсюдженню сучасних технологій та методів організації педагогічного і навчально-виховного процесу. Її роботу відрізняє чітка організація і творчий пошук. Створює оптимальні умови для фізичного та психічного розвитку дітей. Обирає ефективні форми і методи навчально-виховної роботи, творчо використовує кращий педагогічний досвід. Вона є активним учасником педагогічних рад, семінарів-практикумів. Бере активну участь у роботі районних методичних об’єднань, районних і обласних виставках-презентаціях педагогічних ідей та технологій. Приймає активну участь у житті дошкільного закладу.На високому рівні проводить свята та розваги, відкриті заняття для студентів, методичні об’єднання для вихователів Дзержинського району. Працює в тісній взаємодії з сім'єю.

Проблема, над якою працює: «Ключ до здоров’я».

Борова Тетяна Євгенієвна велику увагу приділяє створенню розвиваючого життєвого простору для гармонійного та різнобічного розвитку дошкільника, формуванню його особистості. Вона намагається збалансувати в житті дошкільника різні сфери життєдіяльності, форми активності, види діяльності. Відкритий захист з ОБЖД на високому рівні. Цікаво, з використанням різних загартовуючих процедур проведений літній оздоровчий період у дошкільному закладі. Одними із пріоритетних напрямів роботи є - підготовка дітей до школи, формування бажання вчитися бути наполегливим у досягненні результатів, вміти правильно себе поводити у соціумі, розвивати мислення, пам’ять, увагу, мовлення, креативність. Діти з задоволенням розкривають свої творчі здібності під час проведення "Днів Творчості". Діти спілкуються з інспекторами пожежної безпеки.

Має досвід роботи на посаді вихователя-методиста. Неодноразово проводила методичні об'єднання для вихователів Дзержинського району, відкриті заняття для студентів.