/Files/images/deti-12.gif

Шановні батьки!

У ДНЗ № 238 діють правила, вимоги, які допомагають пра­вильно організувати час перебування у ньому ваших дітей. Запрошуємо Вас дотримуватися таких правил:

 1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу — до 8.30 (та забирати — до 17.00).
 2. Якщо Ви привели дитину після 8.00, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.
 3. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі, у взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
 4. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователя про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
 5. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ за телефоном 340-96-12.
 6. Вихователь зобов'язаний щодня оглядати дитину з метою своє­часного виявлення ознак хвороб (сипу, розчосу, загноєння очей і т.п.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін.), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).
 7. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов'язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
 8. Батьки, або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому праців­никові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Увечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов'язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.
 9. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручають забрати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.
 10. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
 11. Вносити плату за харчування до 20 числа кожного місяця.
 12. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту" кожна дитина повинна обов'язково отримати дошкільну освіту.

В цьому вам допоможе наш комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 238 комбінованого типу Харківської міської ради"

Для сприяння здобуття дитиною дошкільної освіти в нашому дошкільному закладі і покращення якості виховання та навчання дуже просимо Вас:

- дотримуватися режиму дня групи (приводити вчасно дитину – до початку занять, вчасно забирати);

- сприяти освітньому процесу, співпрацюючи з вихователем в наданні дитині знань, умінь та навичок;

- в разі хвороби або будь-якої іншої причини відсутності дитини попереджати вихователя;

- супроводжувати дитину до дитячого садка, особисто передавати її вихователю, не допускати самостійного приходу дитини до групи;

/Files/images/tolprldo.jpg

Порядок оплати за харчування дитини у дошкільному закладі:

- оплата вноситься в банк по квитанції до 20 числа за місяць наперед; батьки пред'являють оплачену квитанцію вихователю; у випадку відсутності дитини в дошкільному закладі батьки повинні прийти за квитанцією і заплатити її, повідомивши про це вихователя;

- перерахування оплаченої квитанції з причин хвороби дитини здійснюється у наступному місяці;

- пільгова оплата за харчування надається після надання завідувачу дошкільного закладу відповідних документів. Перерахунок відбувається з моменту надання документів.

/Files/images/tiger-1352794118.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 392