Повернутися до звичайного режиму

ІНТЕРНЕТ ДЛЯ МАМ ТА ТАТ

В цьому розділі представлені посилання на ресурси Інтернет, створені для батьків, в тому числі для тих, хто виховує дітей з особливими потребами.

Як правило, кожен з сайтів надає Вам різноманітні можливості: отримати відомості про закономірності розвитку дітей різного віку і стану здоров'я, інформацію про навчальні і виховні заклади, поради з виховання; задати питання спеціалістам, висловити власну думку. Особливості конкретних сайтів вказані в анотаціях.

В окремі сторінки виділені посилання на сайти, присвячені вихованню дітей з різнимивадами: мовлення, слуху, зору, інтелекту, з ДЦП, аутизмом, порушеннями поведінки.

Сайти для батьків: загальні

Діти України www.children.edu-ua.net/documents.php?section_id=79

Сторінка для батьків порталу "Діти України", містить посилання на ресурси мережі Інтернет, які можуть бути корисні батькам, в тому числі - дітей з особливими потребами.

Український сімейний ресурс www.baby.com.ua

Сайт присвячений питанням народження, розвитку та виховання дітей і призначений для батьків, які шукають докладну інформацію в Інтернет. Надана інформація охоплює період від планування дитини до молодшого шкільного віку. В окремому розділі - розвиваючі комп'ютерні ігри www.baby.com.ua/igr.html

Статті, огляди, відгуки, думки на теми: планування дитини, вагітність, розвиток дитини; здоров'я, хвороби, лікування дітей; психологія дітей і підлітків, сімейних стосунків та інші. Також: новини, каталоги необхідних товарів і послуг по Україні, інформація про організацію дозвілля. Є можливість отримати консультацію лікаря, психолога, юриста; взяти участь в обговоренні проблем.

"Малеча" - ресурс для сучасних батьків www.malecha.org.ua
Інформація про планування дитини, вагітність, пологи, догляд, виховання та розвиток дітей, здоров'я, красу. Фотоконкурси, форуми, журнали, приватні сторінки.

"Мама-Тато"www.mama-tato.com.ua

Інформація для батьків: вагітність та пологи, грудне вигодовування, виховання та навчання дітей, статті, форум, консультації спеціалістів, законодавство про сім'ю. Для дітей - скоромовки, загадки, вірші та пісні, розфарбовки.

"До и после трех"http://azps.ru/baby/index.html

Розділ для батьків сайту А.Я.Психологія. Виконаний у вигляді довідника, збірника занять і вправ, які батьки можуть проводити зі своєю дитиною.

Корисні посилання для батьків і дітей

Мамине сонечко - http://www.mamynesonechko.in.ua/

Читанка - http://chytanka.com.ua/

Малеча - http://www.malecha.org.ua/

Доктор Комаровский - http://www.komarovskiy.net/

Комаровський форум - www.komarovskiy.net/forum

Жирафа Рафа - http://www.rafaclub.net/ua/

Українські народні казки, посортовані за територіальним принципом

Аудіо. Мультфільми. Книги - http://proridne.org/

Проект "Українська казка" - http://kazka.in.ua/

Журнал «Пізнайко»: вірші, казки, творчість.

http://sonyashnik.com/ Розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://maluk.in.ua/ Розвиваючі ігри, творчість.

http://www.angelyatko.com.ua/ Яскравий сайт «Країна ангелят». Абетки, казки, приказки, скоромовки, ігри

http://bezpeka.kyivstar.ua/materials/articles/

http://4mamas – club.com. Інтернет-магазин, де батьки зможуть придбати актуальну та корисну літературу для виховання своїх дітей

Кiлькiсть переглядiв: 225