/Files/images/2015/2017-2/234.JPG

Організація харчування в дошкільному навчальному закладі здійснюється згідно вимогам спільних наказів Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17.04.2006 № 298/227 «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», від 26.02.2013 №202/165 «Про затвердження Змін до Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»
Адміністрація закладу забезпечує безперервне замовлення і прийняття до закладу безпечних і якісних продуктів харчування, що здійснюється постійно в межах затвердженого розміру батьківської плати та виділених бюджетних коштів.
Перевага надається продуктам харчування та продовольчій сировині місцевого виробника, постійно проводиться санітарно–просвітницька робота (бесіди, лекції та ін.) з дітьми, вихователями, обслуговуючим персоналом, батьками з питань профілактики захворювань, пов’язаних з фактором харчування. Всі працівники закладу проходять медичні огляди відповідно до чинного законодавства.
Щоквартально здійснюється аналіз стану харчування дітей в дошкільному навчальному закладі, вживаються заходи по його вдосконаленню. Забезпечується постійний контроль за організацією повноцінного збалансованого харчування дітей згідно "Норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах", затверджених Постановою КМУ від 22.11.2004 року № 159

Шановні батьки!

з 01.01.2018 року затверджено грошові норми харчування на день:

- вікова група від 1-го до 3-х років - 18 грн (з розрахунку: 7,2 грн з бюджету та 10,8 грн - батьківськая плата);

- вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років – 23 грн (з розрахунку: 9,2 грн - бюджетні кошти та 13,8 грн - батьківськая плата);

- у санаторних та спеціальних групах, вікова група від 1-го до 3-х років – 19 грн; від 3-х до 6-ти (7-ми) років – 24 грн (згідно законодавства України).

Також прийнято рішення, що з 01.01.2018 року безкоштовне харчування в закладах дошкільної освіти отримають діти участників АТО